Kopervik

Tabell og Kampoversikt for K 4 div avd 02 2019
K 4 div avd 02 2019
  Totalt Hjemme Borte
# Lag S V U T MF D P S V U T MF S V U T MF
1 Kopervik Åkra/Vea/Skud sen 14 13 1 0 82-6 76 40 7 7 0 0 38-2 7 6 1 0 44-4
2 Skjoldar /Vats/Vik sen 14 9 1 4 51-28 23 28 7 5 0 2 29-18 7 4 1 2 22-10
3 Bremnes Jr 1 14 9 0 5 48-39 9 27 7 6 0 1 27-16 7 3 0 4 21-23
4 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen 14 7 3 4 51-21 30 24 7 4 2 1 30-6 7 3 1 3 21-15
5 Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 14 5 2 7 42-58 -16 17 7 3 1 3 29-37 7 2 1 4 13-21
6 Ølen Jr 1 14 4 1 9 29-49 -20 13 7 2 1 4 14-20 7 2 0 5 15-29
7 Suldal -sen 14 4 0 10 28-57 -29 12 7 3 0 4 15-19 7 1 0 6 13-38
8 Torvastad -jr 14 1 0 13 24-97 -73 3 7 1 0 6 11-44 7 0 0 7 13-53
9 Skudenes 1 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
10 Torvastad -sen 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0-0
Siste synk: 14:47
Dato Tid Runde Hjemmelag Bortelag Bane Resultat Kampnummer
22.01 19:30 1 Falkeid Skjold/Stegaberg Vedavåg Karmøy Sletten Kunstgress 8-6 11219111001
09.02 13:00 3 Bremnes Falkeid Skjold/Stegaberg Olvondo Stadion 2-2 11219111005
11.02 19:30 4 Falkeid Skjold/Stegaberg Solid Grinde kunstgras 7-0 11219111008
17.02 14:00 5 Stord Falkeid Skjold/Stegaberg Vikahaugane Kunstgress 2-4 11219111010
26.03 18:00 1 Falkeid Skjold/Stegaberg Stord Storhall Karmøy 7-8 11219112001
05.05 15:00 2 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Kopervik Åkra/Vea/Skud sen Grinde kunstgras 0-0 11220402009
15.05 20:00 4 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Torvastad -jr Tysværvåg gras 13-0 11220402020
02.06 15:00 6 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Suldal -sen Frakkagjerd Kunstgress 3-1 11220402031
05.06 20:00 7 Ølen Jr 1 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen SR-Bank Stadion Ølen 1-7 11220402040
14.06 18:00 10 Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Sletten Kunstgress 2-2 11220402055
16.06 16:00 9 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Bremnes Jr 1 Tysværvåg gras 5-0 11220402053
22.08 18:00 11 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Skjoldar /Vats/Vik sen Tysværvåg kunstgress 1-1 11220402064
01.09 15:00 13 Kopervik Åkra/Vea/Skud sen Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Åsebøen stadion 5-0 11220402075
12.09 20:00 15 Torvastad -jr Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Torvastad 3 kunstgras 0-5 11220402086
26.09 19:00 17 Suldal -sen Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Prestavikjo 0-4 11220402097
02.10 18:30 18 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Ølen Jr 1 Frakkagjerd Kunstgress 1-4 11220402106
16.10 20:00 20 Bremnes Jr 1 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Olvondo Stadion 4-1 11220402119
24.10 18:30 21 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 Grinde kunstgras 7-0 11220402121
30.10 20:00 22 Skjoldar /Vats/Vik sen Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen Vats stadion 3-2 11220402130

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift