Kopervik

Arbeidsutvalg/Hovedstyre

Arbeidsutvalg/Hovedstyre

ARBEIDSUTVALG/ HOVEDSTYRE 2019-2020

Email: arbeidsutvalg@kopervikidrettslag.no

STYRELEDER

Helge Morten Eikeskog

Email: helge.morten.eikeskog@kopervikidrettslag.no

Telefon: 918 22 145

NESTLEDER

Gunnar Østerhus

Email: gunnar@kopervikidrettslag.no

Telefon: 918 22 145

STYREMEDLEM - KASSERER

Kjell Åge Lie

Email: kjell.lie@kopervikidrettslag.no

Telefon: 481 07 699

STYREMEDLEM

Grethe Olsen

Email: grethe@kopervikidrettslag.no

Telefon: 928 82 070

VARA STYREMEDLEM

Johan Sørensen

Email: johan.sorensen@kopervikidrettslag.no

Telefon: 950 27 363

_______________________________________________________________________________________________________

HOVEDSTYRE 2019-2020

STYRELEDER SENIOR FOTBALL

Tore Meinert

Email: tore.meinert@kopervikidrettslag.no

Telefon: 970 33 360


STYRELEDER UNG AVD FOTBALL

Magnus Storjordet

Email: magnus.storjordet@kopervikidrettslag.no

Telefon: 412 40 649

STYRELEDER HÅNDBALL AVD

Tonje Snyen

Email: tonje@kopervikidrettslag.no

Telefon: 970 05 250


STYRELEDER IDRETTSKOLEN

Martin Hofstad Leren

Email: martin.hofstad.leren@kopervikidrettslag.no

Telefon: 917 22 378


STYRELEDER ORIENTERING

Steinar Lundberg

Email: slundber@online.no

Telefon: 52 85 30 47


STYRLEDER TRIM

Sigmund Nes

Email: sigmund.nes@nav.no

Telefon:

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift