Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
23.09 18:30 Åsebøen Kunstgress B
Moster IL #1 - Moster J13-1
30.09 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H
Trott J13 - Trott IL #1
03.10 19:00 Åsebøen Kunstgress H
Kopervik Jenter 13 år - KFUM Stavanger
14.10 17:00 Åkra grasbane B
Åkra IL #1 - Kopervik Jenter 13 år
21.10 18:30 Åsebøen Kunstgress H
Kopervik Jenter 13 år - Stord #1
16.09 17:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar - Kopervik Jenter 13 år  
09.09 18:30 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Bremnes IL Svortland 1  
02.09 17:00 Torvastad Kunstgress B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 13 år  
26.08 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Vard Haugesund #1  
19.08 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Haugar #3  
24.10 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #3 - Kopervik Jenter 13 år  
21.10 18:30 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Stord #1  
14.10 17:00 Åkra grasbane B  
Åkra IL #1 - Kopervik Jenter 13 år  
03.10 19:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - KFUM Stavanger  
30.09 18:30 Prestagardsskogen Kunstgras H  
Trott J13 - Trott IL #1  
23.09 18:30 Åsebøen Kunstgress B  
Moster IL #1 - Moster J13-1  
16.09 17:00 Sakkestad kunstgress B  
Haugar - Kopervik Jenter 13 år  
09.09 18:30 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Bremnes IL Svortland 1  
02.09 17:00 Torvastad Kunstgress B  
Torvastad #1 - Kopervik Jenter 13 år  
26.08 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Vard Haugesund #1  
19.08 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Haugar #3  
24.06 17:10 Sør Cup Plussbank B9 B  
Vindbjart FK #2 - Kopervik Jenter 13 år  
24.06 12:35 Sør Cup Hommeren B9 B  
Birkenes - Kopervik Jenter 13 år  
23.06 14:40 Sør Cup Hommeren A9 B  
Nordhordland BK #1 - Kopervik Jenter 13 år  
23.06 10:30 Sør Cup Plussbank A9 H  
Kopervik Jenter 13 år - Vallset IL #1  
22.06 10:30 Sør Cup Plussbank A9 B  
Gimletroll IK #1 - Kopervik Jenter 13 år  
17.06 18:30 Langeland Kunstgress B  
Stord #1 - Kopervik Jenter 13 år  
10.06 19:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Vindafjord #1  
27.05 18:30 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Trott IL #1  
20.05 18:30 Moster Kunstgras H  
Kopervik Jenter 13 år - Moster IL #1  
13.05 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Haugar #1  
06.05 18:30 Våge Idrettspark B  
Bremnes IL Svortland 1 - Kopervik Jenter 13 år  
29.04 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Torvastad #1  
24.04 17:00 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Åkra IL #1  
08.04 17:00 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Jenter 13 år  
24.03 13:00 Gymnasbane 7 B  
Vard Haugesund #1 - Kopervik Jenter 13 år  
23.03 10:00 Gymnasbane 7 H  
Kopervik Jenter 13 år - Haugar #3  
13.03 18:30 Kunstgress v/Karmøyhallen 2 H  
Kopervik Jenter 13 år - Vard Haugesund #1  
06.03 18:30 Åsebøen Kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Djerv 1919 #1  
17.02 13:00 Storhall Karmøy B  
Bremnes IL Svortland 1 - Kopervik Jenter 13 år  
17.02 11:30 Storhall Karmøy B  
Åkra IL #1 - Kopervik Jenter 13 år  
17.02 09:15 Storhall Karmøy B  
SUIL #1 - Kopervik Jenter 13 år  
14.02 19:00 Alfabanen B  
Haugar #6 - Kopervik Jenter 13 år  
30.01 18:00 Torvastad kunstgress H  
Kopervik Jenter 13 år - Torvastad #1  
16.01 19:00 Skåredalen (kunstgress) B  
Haugar #3 - Kopervik Jenter 13 år  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift